Co to jest Amazon Business?

Amazon Business to darmowa opcja jedynie dla firm. Dzięki Amazon Business został uproszczony proces zakupowy materiałów eksploatacyjnych i artykułów biurowych. W przypadku większości małych firm zakup materiałów eksploatacyjnych może być czasochłonny i frustrujący. Znalezienie najlepszego produktu w najlepszej cenie. Amazon Business to rozwiązanie, które zapewnia ogromne korzyści firmom każdej wielkości i branży. Jak każdy dobrze wie, Amazon może wkrótce zawitać do Polski. Strona Amazon.de jest już całkowicie przetłumaczona na język polski.

Jak działa Amazon Business?

Amazon Business to platforma handlowa dla firm, która oferuje szeroki wybór asortymentu, wygodę i świetny stosunek jakości do ceny, z dodatkowymi funkcjami specyficznymi dla firmy, w tym cenami hurtowymi, możliwością odroczonej płatności (opcja dostępna po przyznaniu limitu kredytowego), generowanych automatycznie faktur VAT do pobrania i narzędzia do zarządzania wydatkami. Po przejściu na Amazon Business ceny wyświetlane są jako cena netto + podatek, co znacznie ułatwia oszacowanie kosztów. Na Amazon wielu sprzedawców konkuruje o jednostki magazynowe (SKU) na najkorzystniejszych warunkach dla klientów. To jest coś na zasadzie „aukcji odwrotnej”, a dodatkowo klienci mogą zadawać pytanie o cenę przy zakupie większej ilości sztuk.

Amazon Business upraszcza cały proces zakupu, pomagając Ci znaleźć, porównać i zamówić dokładnie to, czego potrzebujesz. 

Amazon Business zapewnia użytkownikom dostęp do własnych systemów zakupów i zakupów – można kontrolować zakupy swoich pracowników, ustalać limity.

Konta Amazon Business, tak jak standardowe są bezpłatne. Firmy już zarejestrowane mogą przekształcić swoje konta na Business, nie ponosząc przy tym żadnych opłat.

Warto skorzystać z promocji “na start” -20% na pierwsze zakupy do 100 Euro


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *