Audyt Premium dla Twojego konta na Amazon!

Chcesz zwiększyć konwersję sprzedaży na swoim koncie Amazon? Poznać błędy w swoich ofertach, poprawić je i zoptymalizować? Przeprowadzimy dla Ciebie kompletny audyt konta oraz Twojej oferty sprzedażowej. Przeanalizujemy krok po kroku Twoje słabe oraz mocne strony działalności na Amazonie. Wykorzystamy swoje wieloletnie doświadczenie i przygotujemy dla Ciebie profesjonalny Audyt.

 

O co zadbamy?

 

Dlaczego powinieneś przeprowadzić audyt?

Audyt jest świetnym rozwiązaniem dla osób prowadzących już sprzedaż na Amazon. Spojrzymy na Twoje działania z nowej perspektywy, wszystkie nasze działania szczegółowo raportujemy. Musisz pamiętać że audyt konta Amazon znacząco różni się od audytu strony internetowej lub sklepu. Amazon jest bardzo rygorystyczny w stosunku do zdjęć, opisów, słów kluczowych i używanych fraz, dlatego lepiej zaufać osobom mającym wieloletnie doświadczenie na portalu Amazon niż borykać się z blokadą konta sprzedawcy. Czasami niewielka zmiana potrafi przynieść kolosalny efekt w postaci wyższej sprzedaży. Świeże spojrzenie otwiera oczy na kwestie, których do tej pory mogliśmy nie dostrzegać. Możemy przeprowadzić analizę opłacalności rozszerzenia sprzedaży na pozostałe rynki.

 

Gratis 2,5 h konsultacja! Omówienie audytu!

Dokładnie punkt po punkcie przeanalizujemy mocne i słabe strony. Nie tylko przedstawimy co wymaga poprawy ale pokażemy jak wdrożyć nowe schematy. Podczas omówienia audytu, odpowiadamy również na wszystkie Twoje pytania dotyczące sprzedaży na Amazon.

Wdrożenie audytu na koncie sprzedawcy

Wiemy o tym, że każdemu sprzedawcy zależy na czasie, a nie zawsze możesz skorzystać z pomocy innych osób. Bez obaw, po skonsultowaniu z Tobą wyników audytu, jeżeli zachodzi taka potrzeba wprowadzimy większość sugestii samodzielnie. Dzięki temu wspólnie będziemy mieć pewność, że optymalizacja została prawidłowo wykonana, a nowe schematy wdrożone poprawnie.

+ 0 %
Średni wzrost konwersji naszych klientów po wdrożeniu Adytu
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez AMZ Ekspert w celu przedstawienia oferty handlowej na adres e-mail lub numer telefonu podany w formularzu kontaktowym powyżej. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania.