Szkolenie Amazon dla firm

Kompletne szkolenie Amazon FBA/FBM dla firm, których celem jest wprowadzenie sprzedaży międzynarodowej na takie rynki jak: Niemcy, Austria, Francja Anglia, Hiszpania, Włochy czy USA. Dowiesz się krok po kroku jak rozpocząć skuteczną sprzedaż swoich produktów na największej platformie na świecie, której odwiedzalność sięga nawet 2 biliony miesięcznie i ciągle wzrasta!

Jeżeli zastanawiasz się jak uruchomić sprzedaż Twojego produktu na rynki zagraniczne, to szkolenie Amazon dla firm jest właśnie dla Ciebie! Platforma ta, pozwala dotrzeć do olbrzymiej ilości klientów, którzy są gotowi do zakupu. Dzięki polityce Amazon, która stawia olbrzymie wymagania potencjalnym sprzedawcom, klienci kupują chętniej, gdyż są pewni, że oferowane tam produkty oraz obsługa stoją na najwyższym poziomie. Dlatego też, nawet jeżeli jesteś marką, która dopiero stawia swoje pierwsze kroki na rynku, możesz skutecznie rozpocząć swoją sprzedaż. Klienci wiedzą, że zakupy na tej platformie są bezpieczne, ponieważ Amazon nieustannie dba o to, aby stawiać zadowolenie klientów na pierwszym miejscu.

Czego się nauczysz na szkoleniu Amazon?

Propozycja harmonogramu szkolenia Amazon dla firm

Kurs sprzedaży na Amazon - indywidualne dopasowanie

Do każdego szkolenia przygotowujemy umówiony zakres materiału, jesteśmy elastyczni więc nasze szkolenia są „skrojone na miarę”. Wiemy jak ważna jest praktyka – kurs możemy przeprowadzić w formie warsztatów pracując cały czas na portalu Amazon Seller Central zamiast tradycyjnej formy slajdów.

Jeżeli interesuje Cię jakikolwiek inny temat związany z Amazonem, a nie został zawarty w powyższym harmonogramie to skontaktuj się z nami poprzez formularz na dole strony. Dostosujemy szkolenie tak, abyś był w pełni zadowolony!

Dogodna lokalizacja - szkolenie ze sprzedaży na Amazon

Warsztaty przeprowadzamy w dogodnym dla Państwa miejscu. Bezpośrednio w firmie, wynajętych salach lub w Krakowie na sali wykładowej.

Dlaczego powinieneś sprzedawać na Amazon?

Czy wiesz, że Amazon niedługo pojawi się również w Polsce? Jeżeli sprzedaż międzynarodowa nie jest twoim celem, to czy jesteś przygotowany na tę sytuację? Co się wydarzy, jeżeli Amazon zajmie większą część rynku swojej konkurencji, czyli bardzo dobrze nam znanego Allegro?
Uruchomienie sprzedaży na Amazon to inwestycja w przyszłość, dzięki sprzedaży produktów na rynki zagraniczne, bez problemu będziesz mógł włączyć sprzedaż również w Polsce. Kiedy konkurencja będzie się zastanawiać jak zacząć sprzedawać na Amazon, Ty już nie tylko będziesz wiedział jak, ale również będziesz miał gotowe produkty, które znajdują się na platformie sprzedażowej.

0
Aktywnych użytkowników Amazon

Efekty naszych klientów

Wyniki firmy z branży kosmetycznej – dwa tygodnie od wprowadzenia produktu na rynek: wręcz książkowy przyrost sprzedaży 🙂 Model sprzedaży: FBA

szkolenie amazon dla firm

Wyniki firmy z branży fitness – Wprowadzenie marki na Amazon 15.05.2019r. Drogi produkt też może się dobrze sprzedawać 🙂 Model sprzedaży FBM

szkolenie amazon dla firm wyniki

Co mówią o nas klienci?

Katarzyna, Chorzów
5/5
Marcin, Kraków
5/5

„Od dwóch lat sprzedawaliśmy nasze produkty na Amazon, jednak dopiero dzięki optymalizacji treści zaczęliśmy doganiać liderów branży.”

„Długo wahałem się czy wydawać pieniądze na kurs, jednak z perspektywy czasu widzę, że straciłem pół roku na myślenie, zamiast zacząć zarabiać od razu. Polecam z czystym sumieniem.”

Zapytaj o darmową wycenę!

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez AMZ Ekspert w celu przedstawienia oferty handlowej na adres e-mail lub numer telefonu podany w formularzu kontaktowym powyżej. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania.