Zacznij sprzedawać na Amazon!

Brakuje Ci czasu na wdrożenie sprzedaży w Twojej firmie? Oprócz kompleksowych szkoleń z obsługi i prowadzenia sprzedaży na Amazon, przejmujemy również obowiązki za właścicieli firm! Nie musisz zatrudniać nowych pracowników i szkolić ich od zera, możesz zaoszczędzić sporo czasu i powierzyć wprowadzenie sprzedaży swoich produktów nam. Oferujemy profesjonalne wdrożenie sprzedaży, zaczynając od ustalenia strategii firmy, przechodząc do rejestracji Twojej marki, następnie stworzenia kart produktów – kreatywnych tytułów, opisów zgodnie z zasadami SEO oraz grafik (które są idealnie dostosowane do wymagań klientów). Wypuszczamy Twój produkt na rynek zgodnie z najwyższymi standardami dla klientów oraz platformy Amazon! Dzięki temu szybko pojawisz się w wynikach wyszukiwania, a w krótkim okresie czasu Twój produkt może pojawić się nawet ma pierwszej stronie, dzięki której zaczniesz masowo sprzedawać swoje produkty. Jedyne o co musisz zadbać, to o obsługę klienta, która musi również stać na najwyższym poziomie.

Dla pokazania skali potencjalnych klientów warto wspomnieć, że np. Amazon.de to nie tylko sprzedaż na rynek niemiecki. Poprzez niemiecki serwis można sprzedawać swój produkt w innych krajach posiadających swój oddzielny marketplace tj, Wielka Brytania, Hiszpania, Francja oraz Włochy. Należy pamiętać, że Amazon w krajach ościennych otwiera swoje centra logistyczne, a jednym z takich krajów jest właśnie Polska. Dlatego też można realizować wysyłkę do Czech, na Węgry a nawet do Turcji. Rozpoczęcie sprzedaży na Amazon daje Ci dostęp do globalnej ilości klientów – jest to największy marketplace na świecie i nie jesteśmy w stanie wyobrazić sobie lepszego miejsca do sprzedaży Twoich produktów w skali międzynarodowej.

0 %
Osób w Stanach Zjenoczonych deklaruje, że najpierw szuka produktu na Amazon

Co wykonamy dla Ciebie?

Spersonalizowane karty produktów i listingi Premium

Wierzymy, że w tym momencie wprowadzając produkty na rynek i chcąc jednocześnie się wyróżnić na tle konkurencji musimy spersonalizować produkty do klientów w 100%. Poświęcamy dużo czasu na zebranie potrzebnych informacji do stworzenia ofert, które są maksymalnie dopasowanie do potrzeb klientów. Zbieramy informacje ze wszystkich możliwych źródeł, prowadząc badania czy analizy, a także śledzenie konkurencji w celu zebrania najlepszych informacji, dzięki którym tworzymy sprecyzowaną ofertę, spełniającą potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Oferty Premium zgodne z kryteriami Amazon SEO!

Oprócz spersonalizowanej oferty, zachowujemy standardy Amazon SEO, dzięki którym oferta jest w stanie pojawić się w pierwszych wynikach wyszukiwania. Badając frazy kluczowe, jesteśmy w stanie dopasować ofertę tak, aby klient z łatwością mógł na nią trafić. Pozycjonowanie na tej platformie rządzi się swoimi prawami i posiada zupełnie inne zasady, aniżeli Allegro czy Ebay. Dlatego też, frazy kluczowe w tytułach czy opisach to dopiero początek, a cała droga wypozycjonowania oferty na pierwszą stronę jest dopiero przed nami. Jednakże dzięki specjalistycznej wiedzy, oraz odrobinie cierpliwości Twoje produkty pojawią się w top wynikach wyszukiwania.

Zapytaj o darmową wycenę!

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez AMZ Ekspert w celu przedstawienia oferty handlowej na adres e-mail lub numer telefonu podany w formularzu kontaktowym powyżej. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania.