Rejestracja marki i ochrona własności intelektualnej

Posiadając własny produkt warto chronić go przed nieuczciwymi sprzedawcami. Pomożemy zarejestrować znak towarowy w Urzędzie ds. Własności Intelektualnej dla Unii Europejskiej lub w World Intellectual Property Organization. Dodatkowo przeprowadzimy pełną integrację znaku towarowego na Amazon. Sama rejestracja Private Label niesie za sobą wiele korzyści m.in. „konkurujemy” tylko ze sobą o BuyBox więc ma potrzeby zaniżania cen. Dodatkowo pojawia się możliwość wprowadzania rozbudowanych treści, które nie tylko podniosą ofertę w rankingu, ale będą też komunikatem dla klienta, że te produkty są na prawdę świetne. 

Jeżeli nie chcą się Państwo zajmować rejestracją własnej marki, możemy zlecić to zadanie współpracującym z nami prawnikom.

Bez dodatkowych kosztów sprawdzimy czy logo Państwa firmy oraz nazwa jest akceptowana przez EUIPO lub WIPO. Jasno przedstawimy wszystkie koszty związane z rejestracją, doradzimy w której klasie warto się zarejestrować.  

0
Aktywnych użytkowników Amazon
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez AMZ Ekspert w celu przedstawienia oferty handlowej na adres e-mail lub numer telefonu podany w formularzu kontaktowym powyżej. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania.