Amazon Prime stoi przed Tobą otworem, zapomnij na chwilę o książkach i zrób zakupy z darmowym pakietem Prime.
Wystarczy posiadać konto e-mail z końcówką „edu” i już możesz przystąpić do promocji. Przez pierwszy rok – jeśli jesteś nowym użytkownikiem – nie płacisz nic!
A potem tylko połowę stawki – €34, Niemożliwe? A jednak, Amazon wspiera studentów, bo przecież nie samą nauką człowiek żyje… 😉

Ceny
Po dwunastu miesiącach, jeśli zdecydujesz się zachować członkostwo w Prime, obniżona cena to 34 EUR za rok (z VAT) lub 3,99 EUR za miesiąc (z VAT). To cena połowy zwykłych kosztów subskrypcji Prime. Zyskuje się bardzo dużo, a wycofać można się w trakcie lub już nawet po skończeniu darmowego roku.

Zalety
Jest ich wiele. Zyskujesz bezpłatną wysyłkę dwudniową, bezpłatną wysyłkę Same-Day (Evening Express) określonych przedmiotów o minimalnej wartości zamówienia 20 EUR w przypadku wielu adresów na terenie Niemiec, dostawy Morning Express – tylko 5 EUR za sztukę dla wszystkich produktów dostępnych w ramach Amazon Prime. Nie zapominajmy, że Amazon dostarcza do Polski zamówienia już od 39 EUR! Do tego jest jeszcze dostęp do tysięcy produkcji telewizyjnych, filmów oraz ekskluzywnych ofert dla studentów.

Zniżki
Amazon posiada sporo ekskluzywnych ofert tylko dla studentów. Otrzymasz powiadomienia e-mail na temat rabatów i promocji.
Zniżki dotyczą ulubionych produktów, od urządzeń Echo i gier wideo po modę i przekąski.

eBooki
Nieograniczony dostęp do eBooków, popularnych magazynów, komiksów, audiobooków na każdym z urządzeń Kindle chyba nie robi już aż tak wielkiego wrażenia, jak powyższe darmowe usługi, jednak warto o tym wspomnieć. Prime Reading to kolejna zaleta, z której warto skorzystać lub pozwolić z niej korzystać komuś innemu. Gdy Amazon daje, o trzeba brać 🙂

Gry
Na koniec – wisienka na torcie, czyli gry. Trzeba się przecież odprężyć po wyczerpującym dniu. Amazon Prime Student zaprasza również do wirtualnego świata. Oferuje sporo darmowych gier i loot’ów. Otrzymaj bonusowe gry, bezpłatne łupy w grze i miesięczną subskrypcję kanału Twitcha. Nowe oferty co miesiąc, więc im więcej się gra, tym więcej można wygrać.

Warto? Myślę, że tak
Jak dobrze być studentem z Amazonem, kliknij aby przejść na stronę Amazon Students.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *